Uskraćeni u grču

I iako postoje razni razlozi zbog kojih ste na čekanju da ono dobro dođe u vaš život, danas ćemo pričati o jednom od najčešćih, a to je (po) vezanost za nepotrebno ili staro, ali i na sve one elemente koji nas stavljaju u stanje grča i nemogućnosti da se pokrenemo.

Ukoliko se grčevito držimo za stvari (ili ljude) koji uz sebe ne vežu zdravu i živu energiju, sami smo osuđeni na izostanak uvjeta rasta te kako god zalijevali, ova mrtva sjemenka u našem dlanu neće uroditi plodom.

Prostor i materijalno je najčešće polje na kojem smo neprirodno vezani na fizičkom. No postoji i onaj naš unutarnji aspekt povezanosti i identifikacije koji na kraju ispadne najbolje skrivenim, ali i najviše važnim poljima potrebnog djelovanja.

U današnjoj emisiji navodim pet polja našeg osobnog na kojima padamo i na kojima dolazimo u stanje grča i nemogućnosti da opušteni i u flow-u plovimo našim životom – uspješno i sretno

Danijel Salijević
Danijel Salijević

Danijel Salijević, internacionalni reiki majstor učitelj klasičnog Usui Shiki Ryoho i Karuna Ryu reiki sistema, osnivač Reiki Dojo škole.
Reikijem se bavim profesionalno već 19 godina i u svom radu ljudskost, pristupačnost i prenošenje znanja su glavne moje karakteristike.

Članci: 815

Jedan komentar

Komentiraj

Malcare WordPress Security