Smijem li reći da su mi ova tri webinara bili pomalo teški za odslušati? Možda zato što su uboli tamo gdje je trebalo. Želim ih pogledati još nekoliko puta, to je sigurno.
Slijedeće što mogu reći jeste da sam počela shvaćati da moj program odbijanja traženja pomoći nije nimalo izraz čvrstine i samostalnosti, već svojevrsni bijeg od stvarnosti. Uf, naravno da mi nije lako sa ovim webinarima, kad mi otkrivaju ovakve stvari o meni.
Ali.
Shvatila sam da prepreke koje stoje na mom putu zapravo nisu Kineski zid. Možda uopće i nisu zid, samo su kroz godine počele tako izgledati a ja sam ih uzela zdravo za gotovo. Netko je rekao da svaka prepreka koja se nalazi na našem putu, zapravo postaje dio tog istog puta. Webinarima ste mi pokazali da bih svoje prepreke trebala pogledati iz drugačijeg kuta. Neki proces se pokrenuo, koliko mogu primijetiti. To je sve što Vam mogu reći u ovom trenutku. Hvala Vam, učitelju!
P.s. opažam i cijenim silni trud koji ste uložili u ovaj program!