Što ukoliko ste drugačije podučavani?

Drugi rade drugačije? Što je ispravno? Radim li ja pogrešno? Što ukoliko ste drugačije podučavani? Jedan od najčešćih neugodnjaka rasvjetljavamo u današnjoj lekciji.

Jeli vam zvuče poznato prije navedene stavke? Vjerujem da ste se i sami barem jednom pronašli u ovakvoj situaciji.

Ja zasigurno jesam.

I to me je vodilo samo u nova proučavanja i istraživanja kako bih doista provjerio informaciju i ispravi i sebe ukoliko sam u pogrešnom.

No najveći problem je kada osoba ne postupi tako, već se krene preispitivati i izgrađivati i sama stanje straha i nesigurnosti. Tada počnete sumnjati u svoje znanje i počnete se loše osjećati- a trebali biste baš krenuti ili u izučavanje ili u osobno osnaživanja stanja- ja sam siguran.

Ja danas svjedočim mnogim takvim strahovima. I lako za to.

Problem je s ljudima koji izmišljaju neke nove stvari radi ekskluzivnosti na uštrb općeg znanja. To tada baca u nesigurnost one koji tek uče i dodatno im otežava učenje.

I u videu spominjem da nije problem pronaći informaciju, već da je danas problem znati od koga je ta informacija došla.

Ovaj video je nastao da vas umiri, ali i prodrma ako ste u pasivnosti.

Neka vam donese mir, sigurnost i nova znanja i sigurnosti

/

Danijel Salijević
Danijel Salijević

Danijel Salijević, internacionalni reiki majstor učitelj Usui i Karuna sistema, osnivač Reiki Dojo škole.
Reikijem se bavim profesionalno 0d 2006 godine i u svom radu ljudskost, pristupačnost i prenošenje znanja, mira, ljubavi i svjetlosti su glavne moje karakteristike.

Članci: 805

Prijava na mailing listu

U nastavku unesite svoju e-mail adresu i prijavite se na naš newsletter

Komentiraj

Malcare WordPress Security